Распашные складные ворота типа "Гармошка" (с фигурным рычагом)

Тема у розділі 'Своими руками - отчеты', створена користувачем Александр Ильящук, 13 лют 2020.

  1. Александр Ильящук

    Александр Ильящук Бригадир

    Повідомлення:
    202
    Симпатії:
    207
    Адреса:
    Винница
    Калітка без порогу в складаних воротах типу Гармошка/Книжка. Механізм складання BFG Uni + автоматика
     
  2. Александр Ильящук

    Александр Ильящук Бригадир

    Повідомлення:
    202
    Симпатії:
    207
    Адреса:
    Винница
    Із задоволенням презентую Перші українські ворота NZ система у Естонії!
     
  3. Александр Ильящук

    Александр Ильящук Бригадир

    Повідомлення:
    202
    Симпатії:
    207
    Адреса:
    Винница

    Це приклад ламаної брами, або воріт гармошка/книжка від мого замовника Євгена. Він власник будівельної компанії та починаючий блогер) Тож підтримайте його у Інстаграмі https://www.instagram.com/rem_bo_life/?g=5 Якщо ви живете у Вінниці і околицях - звертайтесь до пана Євгена з будь якими завданнями по будівництву - від металоконструкцій до стін та покрівлі! Ворота у відео великі - понад 6м. Зроблені з Т-профілю який має 60мм у перетині. Брама вийшла дуже стабільна. Потужна ввтоматика Rotelli 640 та використаний упор на землі. Використаний механізм складання BFG 50-80. Цей механізм використовується для побудови воріт товщиною від 50до 80мм, а товщина Т-профілю складає 60мм. Механізм найпотужніший з усієї лінійки BFG-(Bi-Folding Gate) DIY kit.
     
  4. Александр Ильящук

    Александр Ильящук Бригадир

    Повідомлення:
    202
    Симпатії:
    207
    Адреса:
    Винница

    У цьому відео ви бачите роботи майстра Віталія з міста Тернопіль. Я не перший раз співпрацюю з ним. Тож у разі якщо ви проживаєте біля Тернополя раджу до нього звернутися! Що зконтактувати із ним пишіть мені у коментах .

    Замовити механізми ви можете у мене на сайті/додатку https://bfg-diy-kit-mechanism.glideapp.io/dl/375e23/M/85e47a

    Це вже треті ворота з лазерною висічкою! Виглядає завжди ефектно та значно зменшує вагу обшивки ))) Перший приклад з цікавим малюнком імітуючим перспективу, а другий приклад - брама з лазерною висічкою яка відкривається назовні. Хто слідкує за моїм каналом знає, що я розробив спеціальний механізм BFG Indi для відкривання назовні при чому увесь механізм розташований ззаду у дворі. Але існують випадки, коли його встановлення проблематичне. Тож у цьому випадку стає у пригоді вже перевірений роками механізм BFG Uni який встановлюэться зверху з торця але на зовншній стороні воріт. Завдяки невеликим розмірам серед усіх важільних механізмів його дуже часто використовують у якості механізму для зовнішнього відкривання. Слідкуйте за анонсами - наступне відео буде присвячено механізму BFG Indi та реальні приклади його встановлення від моїх Замовників!
     
  5. Александр Ильящук

    Александр Ильящук Бригадир

    Повідомлення:
    202
    Симпатії:
    207
    Адреса:
    Винница

    Цього разу я пропоную подивитись на реальні ворота виготовлені моїми замовниками майстром Андрієм зі Львова та майстром Дмитром з Одеси! Я з задоволенням рекомендую цих майстрів. Якщо вас зацікавила побудова складаних воріт типу гармошка/книжка та ви хочете замовити послуги у пана Андрія чи пана Дмитра - пишіть запит мені у коменти або по телефону. Якщо вас зацікавив механізм BFG-Indi / DIY Kit (Bi Folding Gate - Indi) - набір для самостійної установки, будь ласка пишіть у коментарях під відео або мені в Телеграм, Вайбер, Ватсап

    Мій канал працює як конструкторське ательє. На прохання замовника я розробив механізм аналогічний тому, що представлений у фрагменті відео. У ньому індійські виробники показали свою систему для складання воріт типу Гармошка/Книжка при відкриванні назовні. Я не ставив завдання точно скопіювати їхній механізм. Мій відрізняється від представленого на відео, але дозволяє вирішити поставлене завдання. Всі важелі, кріплення кронштейна телескопічної тяги – все знаходиться всередині двору, що безумовно збільшує безпеку та ускладнює доступ до механізму воріт з вулиці.
     

Поділитися цією сторінкою